GRID Buffet

Snídaně je pro Vás k dispozici každý den od 7 do 10 hodin.

Můžete se těšit na čerstvá a voňavá jídla podávaná formou studeného i teplého bufetu v nadčasově navrženém prostředí snídaňového GRID Buffetu.

Od jara do podzimu, nebo kdy to počasí dovolí, je možné snídat na přilehlé terase a sledovat dění v areálu zázemí okruhu.

GRID Club

Po dlouhém dni či kdykoliv v jeho průběhu můžete zamířit do stylových prostor GRID Clubu.

Díky svému umístění nedaleko recepce hotelu se stanete lehce dosažitelní k pracovním či obchodním schůzkám, stejně jako zde můžete jen tak bezstarostně relaxovat. Široká nabídka nápojů i lehkého občerstvení, spolu s pohodlným posezením na letní terase s jedinečným výhledem do centra okruhu, jistě umocní Váš zážitek z návštěvy GRID Clubu.

GRID Restaurant

RESTAURACE je mimo okruhovou sezonu od 6.11. 2023 do 31.3.2024 uzavřena. K dispozici Vám jsou naše hotelová střediska GRID Buffet a GRID Club.

V nově zrekonstruovaném interiéru na vás dýchne historie i současnost Masarykova okruhu.

GRID Restaurant nabízí posezení až pro 170 hostů, stravování formou bufetu a bar. Hosté si na bufetu mohou vždy vybrat ze 2 druhů polévek a až ze 6 teplých hlavních jídel (národní i mezinárodní kuchyně), namíchat si salát dle chuti na samostatném salátovém baru a najdou zde i výrobky studené kuchyně či cukrářské výrobky.

Restaurace nabízí celodenní stravování. 

Venkovní terasa je součástí restaurace a je z ní možné částečně sledovat dění v parkovišti závodních strojů až ze 150 míst k sezení. Jedná se, mimo jiné, o vhodný prostor pro konání slavnostních setkání (vyhlašování vítězů) nebo jiných společenských akcí (barbecue, rožnění, rauty).

Catering

Vyjdeme Vám vstříc ohledně jakýchkoliv požadavků na cateringové služby,

ať už pořádané v hotelu samém či v areálu Masarykova okruhu.

SWITCH THE LANGUAGE
KONTAKT
Ostrovačická 65, 641 00 Brno
RECEPCE
+420 775 778 718
SHUTTLE BUS
+420 775 778 718
JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Nějaký text...

ODKAZY

Automotodrom
Autopolygon
Střelnice
Minibike a motokáry
Golf
Enduro